pentru toate comenzile peste 300 RON

Plateste in siguranta cu cardul Visa sau MasterCard!

online@buzzsneakers.ro

si ai extra avantaj de 40 RON

Stiri
19.04.2018.

IT’S TIME FOR 3rd BUZZ BIRTHDAY!

Saptamana aceasta, pe 20 aprilie, sarbatorim cea de-a treia aniversare Buzz Sneaker Station! Cum intreaga echipa Buzz adora sarbatorile, euforia deja s-a instalat, asa ca am decis sa-i incantam pe toti membrii Buzz si pe cei pasionati de cultura sneakersilor cu activari interesante.

Daca ne urmariti pe retelele sociale, deja ati vazut ca van-ul BUZZ Sneaker Patrol viziteaza oraselele din Romania. Pregatiti-va de distractie, pentru ca echipa noastra va “aresta” oameni si ii va aduce in duba, unde vor avea parte de o curatare gratuita a sneakersilor. Dar asta nu e tot! Am pregatit mari surprize pentru pasionatii de sneakersi care ne vor impresiona echipa Sneaker Patrol. Despre ce fel de surprize vorbim, vei avea sansa sa afli daca lasi echipa noastra sa te “retina”.

Weekend-ul trecut intre 13 si 15 Aprilie, am fost in Bucuresti, ieri, 16 Aprilie in Galati, astazi 17 Aprilie suntem in Constanta, iar in perioada 18-20 Aprilie te asteptam in Cluj. Pregateste-te sa fii “arestat”!

Fii parte din bucuria aniversarii BUZZ pe 20 Aprilie, cand vom sarbatori ziua noastra in toate cele 7 magazine din Romania, pentru ca vom pregati si mai multe surprize pentru toti clientii nostri.

Ne vedem acolo!

A fost util acest articol

Articole similare

08.
Jun.
2018.
Stiri
Conexiunea stilului urban cu baschetul nu a fost niciodata mai omogena ca in cazul faimosilor sneakersi Jordan, care in ciuda tuturor schimbarilor de trend, au ...
04.
Jun.
2018.
Stiri
Au trecut trei ani de cand am facut primii pasi catre aceasta aventura a sneakersilor in opt tari: Serbia, Bosnia și Hertegovina, Croatia, Muntenegru, Macedo...
30.
Apr.
2018.
Stiri
“Always Classic“ – noua campanie Reebok face apel la individualitate si incurajeaza mintile creative Prin colaborarea cu artisti renumiti, t...